Chcete si pořídit vlastní letadlo?

01.01.2023

Toužil jsem po vlastním letadle mnoho let a stále mi do toho něco vstupovalo. Říkal jsem si, že bych uvítal jakékoliv letadlo, ale nakonec se mi povedlo získat přesně takové, jaké jsem si přál a dokonce i barvu jsem si sám navrhnul.

A jak se dostat k vlastnímu letadlu? Pro mnoho aviatiků, kteří mají své vlastní letadlo může tento článek znít legračně, protože oni jej prostě nějakým způsobem již získali, ale stále je mezi námi hodně příznivců létání, kteří touží po svém vlastním stroji a zároveň si myslí, že jejich vlastní aeroplán je utopie.

Tak, zaprvé si přestaňte myslet, že mít své vlastní letadlo je možné jen pro někoho. Ano, vlastně to tak je. Letadlo může mít jen ten, kdo si ho prostě ve svých představách, ve svých myšlenkách a snech dokáže představit.

Vaše vytoužené vznášedlo musíte vidět všude, stále na něj myslet a představovat si, jak s ním podnikáte vytoužené výlety. Pokud toto dokážete, pak jste na nejlepší cestě se k němu dostat.

V tuto chvíli pro vás připravuji podrobný návod, jak získat přesně to, po čem toužíte. Někdo si řekne, že je to blbost, ale jistě mi dáte za pravdu i vy, kteří jste si svoje letadlo již pořídili, že na počátku byla velká touha po naplnění vašeho snu. A pak se to postupně pomaleji či rychleji začalo realizovat.

Možná vám to bude připadat trochu sci-fi, ale dejte šanci informacím, o kterých byste v minulosti usuzovali, že patří možná do pohádek nebo vědecko-fantastických příběhů. Ono je totiž v našem životě něco trochu jinak, než jsme si mysleli.

Není třeba jakkoliv blbnout a oddávat se nějakému "čarování", ale stačí pouze začít určitým způsobem myslet. A jak na to, to se vám pokusím nastínit v připravovaném návodu.

Takže mějte trpělivost, věřte, že i vy můžete mít své vlastní letadlo a užívejte si svůj koníček naplno tak, jako doposud, protože vaše chvíle teprve přijde.

Ať se vám daří.