Jakým dárkem můžete potěšit své blízké?

28.10.2022

Kladete si otázku, jaký dárek vybrat pro své blízké z těch všech nabídek, kterými jste atakováni? Mohu vám odsouhlasit, že to nemáte jednoduché, ale zároveň díky těm obrovským možnostem dnešního světa si skutečně můžete vybrat i poměrně univerzální dárek.

I tento pohled můžete zažít v rámci programu "Pilotem na zkoušku"

Slyšeli jste někdy o možnosti darovat svým blízkým let skutečným letadlem? Nemyslím tím letadlem, kterým létáte na dovolenou k moři, ale malým sportovním letadlem, z kterého má člověk mnohem lepší výhled než z dopravního a navíc, které si může na vlastní "kůži" vyzkoušet i pilotovat.

Dnes je možné opravdu všechno a dárky tohoto typu jsou vítanými suvenýry pro mnoho lidí milující dobrodružství či výšky. Možná vás trochu zklamu, ale pokud chcete dobrodružství, pak vám spíše doporučím něco mnohem nebezpečnějšího, neboť let sportovním letadlem má svá pevná pravidla. Jestliže si nevyberete skutečně akrobatické letadlo s vycvičeným pilotem - akrobatem, pak vás malinko zklamu, protože s běžnými letadly bez akrobatické doložky je jakákoliv akrobacie zakázána.

Ale vraťme se k obyčejnému letu letadlem, kdy se můžete vy nebo váš blízký - obdarovaný pouze kochat krásou krajiny, popř. si vyzkoušet pilotáž malého sportovního letadla. A z toho důvodu jsme tu pro vás.

V rámci programu "Pilotem na zkoušku" si můžete vyzkoušet samotný let s pilotáží a to vše pod dohledem pilota - instruktora, kdy vám s letadlem odstartuje, v určitém okamžiku vás nechá letadlo řídit (samozřejmě má vše pod svojí kontrolou) a až se nabažíte, převezme si řízení a s letadlem přistane jako do bavlnky.

Může se stát, že o pilotáž nestojíte a není to váš šálek kávy. Chcete se jednoduše pouze vozit! I to je možné a na všem se před letem domluvíte s pilotem.

Pokud žijete na východním Slovensku, pak vás mohu mile překvapit, že právě zde plníme vaše přání a můžeme se sejít na letišti v Bidovcích, kde si vše, o čem jste právě četli, vyzkoušíte na vlastní "kůži".

Těším se na vás a letu zdar!


Líbil se vám tento článek? Navštivte náš youtube kanál Létám, létáš, létáme nebo naší webovou stránku www.letamletasletame.cz