Příprava na pravidelnou lékařskou prohlídku trochu jinak

24.10.2022

Každý pilot, který chce vlastnit licenci jakéhokoliv druhu létání má v povinnostech projít v určitých intervalech lékařskou prohlídkou, aby získal zdravotní klasifikaci pro své aviatické potřeby.

Mnoho z nás se před pravidelnou lékařskou prohlídkou mnohdy zaleklo, aby nám výsledek umožnil i nadále létat. Je pravda, že je určité procento lidí, kteří dbají na svoji životosprávu nebo jsou ještě v mladším věku, nemá s lékařskou prohlídkou žádný problém. Jsou však tací, kteří mnohdy projdou jen o "vlásek" z všemožných důvodů.

Osobně mám vždy před lékařskou prohlídkou tendenci více dbát svého zdraví, protože od určitého věku mne například začal lékař upozorňovat na vysoký krevní tlak nebo přebytečná kila. Ačkoliv se zaobírám poměrně intenzívně alternativní medicínou, určité dveře mi byly stále uzavřeny a tak jsem musel hledat a hledat, což se mi velmi vyplatilo. Proč?

Objevil jsem skvělý očistný program, chcete-li detox, který mi umožňuje v poměrně krátké době zredukovat v sobě zbytky starých návyků a dát si své tělo trochu do pořádku. Určitě vás to nezbaví všech neduhů hned, ale pokud vydržíte a po jeho ukončení nebudete přehánět nic z dřívějších návyků, co se týče stravování (pokud jste si brali vše, co hrdlo ráčí), pak máte velkou šanci nejen projít pravidelnou lékařskou prohlídkou, ale zároveň se své zdraví udržet i do budoucna.

Zjistil jsem, že jeden z nejpodstatnějších orgánů, které mají na starosti naši imunitu jsou bezpochyby játra. A právě na očištění jater jsem objevil skvělý devítidenní očistný program jednoho ukrajinského léčitele a fyzioterapeuta, který se věnuje ve své praxi převážně stravě. Když jsme s manželkou začali s tímto programem, bylo to poměrně snadné, ale hodně nám pomohlo, že jsme již několik let absolutní vegani. Pokud jíte vše, pak vám budou s největší pravděpodobností v prvních dnech chybět dobroty, na které jste zvyklí, ale po absolvování celé kůry zjistíte, že se vaše tělo i psychika chovají zcela jinak.

Po devíti dnech určitého stravovacího režimu mám najednou mnohem více energie a můj krevní tlak se srovnal. Dokonce mne přestala svědit ruka, což mne trápilo několik let. Sice jsem neměl žádné viditelné známky ekzému nebo vyrážky, ale každou chvíli jsem se musel škrábat bez zjevných příčin. A to mi zmizelo hned v první polovině celého procesu.

Celá detoxikace mi perfektně "nahodila" imunitu a měl jsem pocit, že mám energie na rozdávání. Též pozornost v letadle byla ještě mnohem znatelnější. Ta játra jsou prostě nenahraditelná a měli bychom se o ně skutečně starat nejen před leteckou lékařskou prohlídkou.

Proto vám doporučuji vyzkoušet tento proces, kdy se vašemu tělu obrovsky uleví a pokud máte i trochu nadváhu, můžete počítat, že nějaké to kilo zmizí. Samozřejmě, že pokud se nebudete v budoucnu o své tělo starat a dávat mu potřebnou péči, vše se vrátí do starých kolejí, ale detox jater si můžete pak dopřát v podstatě kdykoliv se rozhodnete.

Takže vám přeji pevné zdraví a skvělé výsledky v rámci pravidelných lékařských prohlídek, které jsou nezbytné pro to naše krásné létání.

Chcete-li vyzkoušet tuto devítidenní očistu, pak napište přímo jejímu tvůrci na e-mail  a určitě toho nebudete litovat. 


Líbil se vám tento článek? Navštivte náš youtube kanál Létám, létáš, létáme nebo naší webovou stránku www.letamletasletame.cz