Program "Pilotem na zkoušku" - Zážitek, který odhaluje křídla vašeho snu

22.06.2023

Pokud jste vždycky snili o tom, že budete létat ve vzduchu a cítit tu nekonečnou svobodu, pak máme pro vás skvělou zprávu. Program "Pilotem na zkoušku" vám nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to je pilotovat malé sportovní dvoumístné letadlo. Tento program je ideální pro ty, kteří se chtějí seznámit s leteckým výcvikem a zjistit, zda je pilotování jejich vášní.

"V tomto letadle Tulák XXL se můžete stát "Pilotem na zkoušku" a zažít nevšední letecký zážitek plný svobody ve vzduchu."
"V tomto letadle Tulák XXL se můžete stát "Pilotem na zkoušku" a zažít nevšední letecký zážitek plný svobody ve vzduchu."

Celý zážitek začíná na letišti Bidovce, kde se setkáte s profesionálním leteckým instruktorem, který vám bude věnovat veškerou pozornost a odpoví na všechny vaše otázky. Zde se seznámíte se strojem, na kterém budete létat - Tulák XXL. Tento ostruhový, vzpěrový hornoplošník české výroby je vybaven motorem Suzuki o výkonu 140 koní, který vám poskytne dostatečnou sílu pro pohodlný a vzrušující let.

Poté, co budete připraveni, usednete do kokpitu vedle leteckého instruktora a připravíte se na start. Po odlepení od země začne vaše dobrodružství. Let "Pilotem na zkoušku" může trvat podle vašeho přání, které jste si objednali. Můžete si vybrat různé časové úseky, které vám umožní prozkoumat okolní krajinu a zažít vzrušení z létání.

Během letu budete mít možnost pilotovat letadlo pod dohledem zkušeného instruktora. Postupně se seznámíte s ovládáním letadla, ovládáním výškovky, směrovky a křidélek. Budete se cítit jako skutečný pilot, když budete poletovat nad východem pod dohledem instruktora. Tato vzrušující zkušenost vám umožní zažít letecký svět z první ruky.

Při letu "Pilotem na zkoušku" budete mít také příležitost obdivovat krásy východního Slovenska. Letíme nad městy Michalovce, Trebišov, Sobrance, Humenné, Snina, Vranov nad Topľou a dalšími. Pokud si vyberete delší časový úsek, můžeme se dokonce dostat až nad nádherné Vysoké Tatry, kde budete mít úchvatný výhled na horské štíty a panoramatické scenérie.

Program "Pilotem na zkoušku" je ideální pro všechny, kteří mají zájem o letecký výcvik nebo si prostě jen chtějí vychutnat let letadlem a pocit svobody ve vzduchu. Je to také skvělý zážitek jako dárek pro vaše blízké, kteří mají zájem o letecký svět.

Takže neváhejte a vyzkoušejte si tento fascinující program, který vám otevře bránu do leteckého světa. Po skončení letu budete mít jasnější představu o tom, zda je pilotování pro vás tou správnou cestou. Ať už se rozhodnete pro letecký výcvik nebo ne, určitě si odnesete nezapomenutelný zážitek a spoustu vzrušení.

Takže si připravte své křídla, nalijte do svých srdcí dávku adrenalinu a vzlétněte k nebi s programem "Pilotem na zkoušku"!