Vzlétněte k oblakům nad východním Slovenskem a splňte si sen o létání.

04.07.2023

Návrat k přírodě, pocit volnosti a vzrušení, které se prolíná s adrenalinem - to všechno můžete zažít při sedání do malého sportovního letadla nad východním Slovenskem. Od Michalovců, přes Humenné až po Trbišov, a dále nad Košicemi, Prešovem a dokonce i nad Tatrami - tyto krásné regiony nabízejí úžasnou kulisu pro vzlet k oblakům. A to vše je nyní možné prostřednictvím programu "Pilotem na zkoušku".

Přelet z Bidovec do Stredy nad Bodrogom
Přelet z Bidovec do Stredy nad Bodrogom

Když se ocitnete ve sportovním letadle, sedíte v kokpitu s řídící pákou v rukou. Tato páka symbolizuje kontrolu nad letadlem, a zároveň je klíčem k vašemu dobrodružství. Pod dohledem zkušeného leteckého instruktora se připravujete na vzlet. Pocítíte nervozitu a očekávání, ale zároveň jste naplněni vzrušením a touhou po nových zážitcích.

Jakmile se letadlo začne pohybovat po ranveji, adrenalin vám stoupá. Cítíte, jak se vzduch otřásá pod křídly a jak se letadlo zvedá ze země. Během vzletu pocítíte ten okamžik, kdy se odlepíte od země a vznášíte se ve vzduchu. Je to okamžik, který se nezapomíná.

Když jste již ve vzduchu, otevírá se před vámi zcela nová perspektiva. Pod vámi se rozprostírá východní Slovensko s jeho malebnou krajinou. Můžete obdivovat krásu přírody, historických měst a zajímavých památek, které se zdají být ještě úchvatnější z ptačí perspektivy. Pohybující se nad oblaky máte pocit, že jste se ocitli v jiném světě. Příroda je překrásná a vzduch je čistý. Cítíte se svobodní, jako pták, který volně krouží v obloze.

Vyzkoušejte program "Pilotem na zkoušku", který vám poskytne možnost zakusit tento jedinečný zážitek nad východním Slovenskem. Během tohoto programu budete mít možnost zažít nezapomenutelné létání pod dohledem zkušeného leteckého instruktora. A to není všechno - pokud se vám létání zalíbí, můžete si dokonce udělat i svůj pilotní průkaz.

Pro více informací a rezervaci kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového portálu, který naleznete na adrese www.letamletasletame.cz.