Blue sky aviation

19.12.2022

Jestliže někdo hledá poblíž Prahy leteckou školu nebo půjčovnu letadel, pak vyzkoušejte letiště Kladno ve Velké Dobré.

Letecká škola BLUE SKY AVIATION s.r.o.je organizace, která vám přináší možná právě to co hledáte. Zabývá se výcvikem pilotů pro soukromé i komerční lety. Od nuly až po dopravního pilota, a to zní skutečně lákavě.

Jestliže si chcete pronajmout letadlo, máte možnost právě v Blue sky aviation s.r.o. Pokud si chcete vyzkoušet své schopnosti a zda máte předpoklady být pilotem či pilotkou, neváhejte a oslovte právě tuto organizaci, protože oni jsou skutečně profesionálové a kompetentně vám poradí.

Nabízí i skvělé ceny, neboť letadla jsou v jejich vlastnictví a zároveň si je pravidelně servisují, takže další plusové body. Po bližším seznámení vám odpovědný instruktor poradí, jak postupovat, abyste se co nejdříve usadili do kabiny vámi zvoleného letadla.

Blue sky aviation s.r.o. vám umožní nejen praktický výcvik na profesionálního či sportovního pilota, ale zároveň vás připraví na teoretické zkoušky, které jsou též velmi důležitou a nedílnou součástí celého procesu, kdy člověk vstupuje do leteckého světa.

Jestliže již létáte, škola vás umí připravit na dráhu leteckého instruktora, pokud splníte všechny podmínky. V tom vám též poradí zkušení instruktoři z této instituce.

Samozřejmě, že můžete absolvovat i zdokonalovací lety pod dohledem zkušených instruktorů. Vše je tedy pouze na vašem rozhodnutí.

A jaká letadla máte k dispozici? Je to například Cessny 150, s kterými můžete absolvovat lety v noci či akrobatický výcvik nebo Cessna 152 přizpůsobená též pro noční lety. Dále Cessny 172 s možností VFR/IFR/Noční lety. Cessna 350 Corvalis je také schopna létat VFR, IFR či noc. Můžete také využít letouna DA-20 a DA-42 nebo ultralehký Skyleader 400. Jestliže jste pilot helikopter, pak i vás možná uspokojí Cabri G2.

Podívejte se na webové stránky Blue sky aviation s.r.o. a získáte mnohem více informací. Věřím, že se nám povede udělat i nějakou zajímavou reportáž právě s touto institucí v rámci videí na YouTube kanálu Létám, létáš, létáme.