Posledních 15 let žiji podle hesla, které se mi vždy potvrdilo a které zní:

— VŠECHNO, CO SI DOVEDETE PŘEDSTAVIT JE MOŽNÉ —

Od dětství mne lákalo pomáhat lidem, kteří to zrovna potřebovali. Začínal jsem, asi jako každé dítě v naší době, s pomocí starším lidem nosit tašky či skládat uhlí. Nicméně tato tužba mne neopustila ani v dospělosti. Proto jsem postgraduálně dosáhl státní zkoušky z psychologie či společenských věd. 

Zkušenosti profesionálního vojáka (20 let v armádě ČR), učitele základní školy a později podnikatele v obchodu s drahými kovy a uměním mi umožnily další osobní růst. Od roku 2010 se věnuji lektorské činnosti v oblasti osobního rozvoje. Od roku 2014 se k tomu ještě zaměřuji na léčitelsko-terapeutickou praxi v oblasti alternativní medicíny a psychohygieny.

Za posledních 10 let prošlo mojí praxí více jak 7000 klientů z různých oborů.


— JSTE PILOT NEBO MÁTE JINOU EXPONOVANOU PROFESI? —

  V roce 2009 jsem si splnil svůj dětský sen, prošel výcvikem pilota letadel UL a následně letadel GA. Dnes létám i jako instruktor a mezi piloty (i těmi profesionálními) trávím poměrně hodně času. 

Moc dobře chápu, že mnozí profesionální i amatérští piloti, ale též lidé na vyšších manažerských pozicích dost často trpí různými psychickými problémy. Bohužel, přiznání takovéto situace v oblasti letectví či jiné náročné profese může znamenat pro člověka konec jeho kariéry.

Z toho důvodu se snažím velice diskrétně pomoct každému takovému člověku. V rámci terapií, telefonických, online i prezenčních konzultací či delších programově-terapeutických pobytů vedu klienta k nalezení příčiny jeho problému. K tomu úspěšně využívám svých léčitelsko-terapeutických schopností a dovedností.

Pokud trpíte například úzkostí, strachem z čehokoliv či jste pravidelně vystaveni stresu, rád Vám pomohu nejen v řešení již existujících problémů, ale zároveň se společně ubereme cestou prevence. Pak zjistíte, že Váš dosavadní "ruksak plný kamení" se rázem mění na "batoh s peřím", který postupně zmizí z Vašeho života.