Jak Vám mohu pomoci?

V rámci Vašeho náročného povolání můžete trpět různými formami psychických poruch, které nemusí být hodnoceny jako onemocnění, ale dokáží Vám znepříjemnit život. Většinou se jedná o výsledky stresujícího zaměstnání či práce na zodpovědném postu. 

Tyto stavy se mohou dotknout nejen pracovního, ale i rodinného či partnerského života. Proto Vám rád pomohu i v rámci partnerských krizí, které mohou vyplývat právě z Vašeho pracovního nasazení.

Jestliže již trpíte nějakou formou fyzických problémů a jste nakloněni alternativním způsobům jejich řešení, můžeme se společně podívat na jejich příčiny a postupně je zdolat.

Nečekejte, že se něco změní, pokud se konečně nerozhodnete pro změnu ve svém životě.


"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky."  

Albert Einstein

Terapie

Po zjištění Vašeho problému, nalezení příčiny a rozhodnutí se k dalšímu řešení Vás povedu cestou nejvhodnějších alternativních metod k vyřešení Vašeho trápení a obtíží. V rámci terapie Vás naučím některá cvičení, která budete využívat i po absolvování terapie k zdárnému zdolání toho, co Vás trápí. 

Podle rozsahu problémů je mnohdy nutné terapie periodicky opakovat, abychom dosáhli požadovaných výsledků.

Terapie provádím většinou prezenční formou, ale v též může rámci lehčích obtíží můžeme využít online platformy, např. Zoom, Skype apod.


Telefonické či online konzultace

Je též forma terapie, kdy lze řešit klientův problém cestou telefonického, Zoom či Skype rozhovoru. S touto alternativou mám bohaté a velmi pozitivní zkušenosti. 

Můžete být kdekoliv po světě a nemáme problém se spojit, abychom společně řešili Váš problém a mohli jste opět žít plnohodnotný a radostný život. Telefonický pokec o vašich problémech

Někdo má trochu obavy z jakékoliv formy terapie či konzultace, přijde mu to takové oficiální. Proto si dovoluji nabídnout neoficiální formu terapie, tedy tzv. "Telefonický pokec o Vašich problémech". 

Mohu Vám v rámci našeho rozhovoru poradit, jak řešit Vaše problémy a pokud si získám Vaši důvěru, můžeme se dále domluvit na konkrétním postupu či terapii. 


Intenzívní programově-terapeutický pobyt

V případě závažnějších, hlubších či více se projevujících symptomů např. syndrom vyhoření, panické ataky, intenzívní strachy nebo hluboký stres Vám doporučuji využít tento druh terapie. 

Jedná se o pobyt od 3 do 10 dnů v luxusním hotelu v krásném přírodním prostředí východního Slovenska, kde budete mít možnost oprostit se od svých problémů, ale zároveň načerpat nové síly a zpracovat si svůj problém, který Vás trápí.

V rámci Intenzívního programově-terapeutického pobytu se zaměříme na identifikaci příčiny Vašeho trápení, ale zároveň budeme řešit i další aspekty Vašeho života, které s tím úzce souvisí.

Během Vašeho pobytu s Vámi osobně budu trávit každý den od 9.00 do 17.00 hod. (nebo podle domluvy, jak Vám to bude vyhovovat), takže budeme mít mnoho času na řešení Vašeho problému, ale hlavně na nastartování skvělého Vašeho života a jeho další etapy.Chcete-li si objednat jakoukoliv moji službu, použijte cestu formuláře.