Létání je radost

02.07.2023

Lidé si plní různé radosti a my aviatici spatřujeme svoji radost ve svobodném prostoru nad povrchem země. Smutné je, že mnoho lidí po tom touží a neví, kde může předmět své touhy zrealizovat. A právě z tohoto důvodu jsme založili stránku www.letamletasletame.cz , aby si každý přišel na své.

Můj kamarád, stíhací pilot MIG21 Jaroslav Klacek v kabině letadla Nieuport v Mladé Boleslavi
Můj kamarád, stíhací pilot MIG21 Jaroslav Klacek v kabině letadla Nieuport v Mladé Boleslavi

Radost patří k životu a dělá jej takovým plnějším. Každý, kdo chce, aby jeho život vzkvétal, aby se mu dařily jeho sny, cíle, tužby či přání, by si měl především každodenně dělat radost. A k tomu se denně obracíme právě my milovníci všeho, co létá. Ačkoliv s námi mnoho lidí nesouzní, protože mají různé předsudky v podobě strachu z výšek, obav z pádu či jednoduše neví o co přichází, my se nenecháme odradit a snažíme se zprostředkovat tento zážitek komukoliv, kdo má zájem.

Je krásné nechat se pro radost vozit ve volném prostoru a rozhlížet se po krásách krajiny, ale mnohdy je též excelentní pilotovat letadlo a doslova se radovat s každého pohybu ruky, který je následován pohybem letadla.

Radost určitě pociťuje i ten, který má nějaké jubileum či oslavu a dostane originální dárek v podobě poukazu k letu letadlem, což je opravdu nezapomenutelný pocit. Mnoho lidí mi přiznalo, že v prvním okamžiku nevěřili svým očím, jiní propadli strachu, jestli se vůbec odváží svůj originální dárek vyzvednout, ale vše dopadlo dobře a jejich radost se ještě zvýšila.

Líbil se vám tento článek? Navštivte náš youtube kanál Létám, létáš, létáme nebo naší webovou stránku www.letamletasletame.cz

A takto si můžeme dělat radost do nekonečna, protože každý z nás je člověk a člověk je tvor hravý. Tak si hrajme a na světě bude krásně. A jestli si chcete hrát s námi, máte tu možnost a abyste viděli krásné záběry z výšky, tak tady máte jedno video, které vás přinejmenším potěší: